0212 509 09 66

Sosyal Medyada Biz}

Asansör Bakımı

Asansör Bakımı

Hayatımızı kolaylaştırmakta olan asansörler, kullanım amaçları gereğince 7/24 çalışan makinelerdir. Asansörler birden fazla hareketli aksamdan oluşur. Buna bağlı olarak da sürtünmeye bağlı olan etkenleri azaltmak için yağlanmaları gerekir. Makine dişlisinin aşınmasını önlemek için de yağın belirli süreler arasında değişmesi gerekir.

Firmamız, asansör servisi hizmetlerinde bütün İstanbul genelinde asansör aylık bakım ve arıza deneyimi olan, işinde uzman kadromuz ile hizmet veriyor.

Asansör Bakımı Süreci:

Asansör makine aksamı ve yatakların yağlanması, fren mafsalları, vinç karteri, paraşüt ve sürat, emniyet kilitleri, raylar, halatlar, elektrik aksamı motor, asansör kumanda tablosu ve kapı kontakları.

Arıza Anında Yapılacak İşler:

  • Şalterden elektrik kesilir.
  • Eğer kabin, kat arasında durmuş ise fren açma manivelası ile fren açılır ve el volanı ile kabin, kat seviyesine getirilip içerisindeki şahısların dışarıya çıkması temin edilir. Bu işlemlerin sonunda volan eski haline getirilir.
  • Asansörün bakımını üstlenmekte olan firmaya haber verilir.
  • Her ne olursa olsun arıza giderilmemiş ise asansör açılmayacaktır.

Misyonumuz modern yönetim sistemlerini benimseyip uygulamak ve müşteri beklentilerini de aşmakta olan kaliteli hizmet sunmaktır. Vizyonumuz ise büyümek, ana oyuncular arasına girmek, müşteri odaklı bir yapılanmaya sahip olmak ve yüksek müşteri memnuniyetini kazanmaktır.

Asansör bakım işinde uzman olduğumuzu bugüne kadar almış olduğumuz gerek sözlü gerek ise yazılı bilgilere dayanarak iddia etmekteyiz. 7/24 müşterilerimiz için çalışmakta olan kaliteli, uzman ekibimiz siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktadır.

25 Eylül 2017