0212 509 09 66

Sosyal Medyada Biz}

Asansör Montajı

Asansör Montajı

Kaliteli ve güvenilir olan firmamız evinizde, AVM’lerde, işyerlerine, okullarda, hastanelerde vb. toplu yaşam alanlarınızda yer almakta olan asansör ve asansör sistemlerinizi, ulusal ve uluslar arası olan standartlar doğrultusunda ve kaliteli işçilik, kaliteli malzeme ilkesi ile tasarımını yapar ve asansör montajı gerçekleştirilir.

İşinde uzman olan ve başarılı firmamız, yapılan sözleşme doğrultusunda olarak zamanında iş teslimi yapar ve beklentilerin tamamı ile karşılandığı asansör montaj projeleri üretiyor. Asansör yönetmeliklerine uygun olarak ve projelendirmesi iyi biçimde yapılmış olunan asansörlerinizin, projeler doğrultusunda montajı yapılır.

Asansör montajı konusunda Avrupa Birliği uyum yasaları içerisinde yayınlanmış olunan ilgili asansör yönetmeliğinde ve uygulamalarında firmamızın bünyesinde eğitimini başarı ile tamamlamış olan çalışan teknik elemanları ile birlikte montaj yapılmaktadır.

Firmamız, montaj hizmetleri sektörü içerisinde de söz sahibi olmayı hedefleyen başarılı bir kuruluştur. Sürekli büyümekte olan referans yelpazemiz, asansörlerini bizlere teslim ederek memnun kalan müşterilerimiz, bu hedefe başarı ile ulaşmamızı sağlayan en büyük destek noktalarımızdır. İstanbul asansör montajı konusunda en iyisi olduğumuzu da kanıtlamış durumdayız. Yapmış olduğumuz montaj çalışmaları, müşterilerimizin isteklerine bakılarak en uygun ve en iyi biçimde projelendirilir ve montaj süreci bu projeye uygun bir biçimde çok titiz bir çalışma ile bitirilir. Kalite kontrol ekibimiz tarafından son kontroller yapılır ve müşterimize teslim edilir.

Aklınızdaki sorulara detaylı şekilde cevap bulmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Güvenilir, kaliteli ve işinde en iyisi olan ekibimiz, 7/24 iletişim kurmanıza olanak sağlayarak size hizmet vermekten gurur ve de mutluluk duymaktadır.

 

25 Eylül 2017