0212 509 09 66

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Asansör Montajında anahtar teslimi çözümler sunarak dikkat çeken firmamız, Projelendirme aşamasından başlayarak kat kat yükselen binalarda müşterilerimize mesai kavramı gözetmeksizin projelendirme hizmeti sunma çabası içerisindedir.

Ürün çeşitlerimizde 0.25 m/sn – 2.00 m/sn hız aralığında ve 100-5.000 kg taşıma kapasiteli İnsan(Yolcu) Asansörleri, Yük Asansörleri, Araç Asansörleri, Engelli (Özürlü) Asansörleri ve Özel Tasarım Asansörleri Konut, İşyeri, Alışveriş Merkezleri, Hastane, Fabrika ve Özel Tesis binalarında kullanıp; tamir, bakım, onarım, revizyon & modernizasyon (yenileme veya komple değişim) hizmetleri sunmaktadır.

Asansör Bakım ve Arıza hizmetlerinde deneyimli personelimiz ile 7/24 hizmet sunan firmamız size en çok önem verdiği unsurları sağlayabilmek için çok çalışmaktadır.

Güvenlik, Konfor ve Güvenilirlik en önemli amaçlarımız arasındadır.

Asansör Modernizasyonu gerektiren yaşlanmış ve yıpranmış asansörünüzü bize emanet edebilirsiniz. Uzman ekibimizin çalışmalarıyla Asansörünüzün ihtiyacı olan konfor, estetik ve güvenliği tekrar kazandırabiliriz.

Firmamız; 2015 yılından bugüne, yüksek teknoloji ürünü olan VVVF frekans kontrollü, kademesiz hızlı, tam otomatik kat ve kabin kapılı, tekli, çiftli, üçlü kumanda sistemli, şahıs, yük, araç ve panoramik tipte makine, hidrolik tahrikli ya da makina dairesiz asansörler ve yürüyen merdivenlere ait malzemelerin satışı, montajı ve satış sonrası servis hizmetlerini yürütmektedir.