0212 509 09 66

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Asansör Tamiri

İstanbul Asansör Tamiri

Asansörler, çalışırken kullanım hataları ve malzeme aşınması durumu gibi birçok nedenden arıza yapabilmektedir. Ayrıca yetersiz bakımdan kaynaklanabilmekte olan arızalar sebebi ile de hizmet veremez duruma gelebilmekteler. Böyle durumlarda işinde uzman olan ekibimiz bakım anlaşması yapılmış olunan asansörleri günün her saatinde acil servis hizmeti ile asansör tamiri hizmeti vermektedir.

Bir asansör her ne kadar iyi olsa da, asansör bakımı yapılmadıkça verimli, güvenli ve sürekli bir işleyişe sahip olmaz. Bu yüzden asansör tamiri yapılır. Mevcut asansör yönetmeliğinde belirtilmiş olunduğu gibi bütün asansörlerde sürekli olarak periyodik bakım yapılması zorunlu tutulmuştur. Tamir ve bakım hizmetini yüklenmekte olan firmanın yeterlilik belgesi ve hizmet yeterlilik belgesi alması gereklidir. Tamir hizmetinizi, tesisin özeliklerine göre belirlenmiş olan asansörlerinizi standartlara uyarak işinde usta olan uzman kadromuz ile yapmaktayız. Tamirimiz sayesinde asansörün sürekli biçimde güvenli olarak çalışmasını sağlamış olmaktayız.

İstanbul asansör tamiri konusunda en iyisi olduğumuzu ispatlamış durumdayız. Tamir ve bakım işlemlerimiz ile asansörünüzün kullanım ömrünü ve konforunu artırmış oluyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyin başıdır. Bu yüzden işimizi büyük bir titizlik ile yapıyoruz.

Bizimle hemen iletişime geçerek tamir işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca fiyatlarımız da oldukça uygundur. Fiyat hakkında kafanızda oluşmuş olan bütün soruları da bizlere rahatlıkla iletebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten hem mutluluk hem de gurur duyuyoruz!

25 Eylül 2017